🛒 Boodschappen — Week 40
bijgewerkt Mon 28 Sep 16:11
Vandaag · Mon 28 Sep
🥣 lunch: F1 (500 kcal)
🍽 diner: 800 kcal
± 1300 kcal · vrij
€36.43te kopen deze week · incl. lunches, excl. voorraad
AH €17.16 · Dirk €19.27
AH — €17.16
| AHDiepvriessoepgroente — AH Soepgroenten luxe · 450 g · €2.20/kg |
2× €1.98 |
| AHFeta — AH Griekse feta 2-pack · 2 x 75 g · €15.00/kg |
2× €4.50 |
| AHGriekse yoghurt — Campina Yoghurt Griekse stijl 2% · 1 kg · €3.39/kg |
€3.39 |
| AHHummus — AH Terra Plantaardige hummus naturel · 200 g · €6.45/kg |
€1.29 |
| AHKokosmelk — AH Biologisch Kokosmelk light 6% vet · 200 ml · €5.95/kg |
2× €2.38 |
| AHLimoen — AH Limoen · per stuk |
€0.69 |
| AHTonijn blik — Statesman Tonijn stukken in water · 160 g · €9.31/kg |
€1.49 |
| AHVolkorenbollen — AH Extra lang lekker volkoren bollen · 10 stuks |
€1.44 |
Dirk — €19.27
| DirkCherrytomaten — 1 de Beste Cherry tomaten · 250 g · €3.80/kg |
€0.95 |
| DirkDiepvriesboerenkool — 1 de Beste Boerenkool · 800 g · €2.11/kg |
€1.69 |
| DirkDiepvriesgarnalen — Cocktailgarnalen · 100 g · €23.50/kg |
3× €7.05 |
| DirkDiepvriespangasius — Vis Marine Pangasiusfilet · 540 g · €3.69/kg |
€1.99 |
| DirkDiepvrieswokgroente — 1 de Beste Wokgroente Thaise stijl · 400 g · €4.98/kg |
€1.99 |
| DirkKikkererwten — Brandwijk Kikkererwten · 500 g · €2.98/kg |
€1.49 |
| DirkKomkommer · Per stuk |
€0.69 |
| DirkRucola — 1 de Beste Rucola · 85 g · €11.65/kg |
€0.99 |
| DirkTomatensoep — Honig Tomatensoep · 87 g · €17.13/kg |
€1.49 |
| DirkTortilla wraps — Banderos Tortilla wraps 8 st. · 320 g · €2.94/kg |
€0.94 |
Voorraad (niet wekelijks)
Bulgur · Currypasta · Honing · Mosterd · Rijst · Rijstnoedels · Vissaus ·
Weekmenu
Mon 28 Sep
🥣 F1 (500 kcal)
🍽 800 kcal
vrij
± 1300 kcal
Wed 30 Sep
🥣 L1 (250 kcal)
🍽 730 kcal
vastendag
± 980 kcal
Fri 2 Oct
🥣 L1 (250 kcal)
🍽 730 kcal
vastendag
± 980 kcal
Sun 4 Oct
🥣 L2 (280 kcal)
🍽 680 kcal
vastendag
± 960 kcal
Automation
laatste run: Mon 28 Sep 16:11 · Week 40
18 items priced · €36.43